خانه اخبار

مزایای تکنولوژیکی کمپرسور هوا فرکانس متغیر PM کمپرسور

کایشان یک برند عالی و کارخانه بزرگ است.

—— AIREP S.A.S.

ما کمپرسور هوایی صرفه جویی در مصرف انرژی را از Kaishan خریداری کردیم.

—— Verender (از آمریکایی

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
مزایای تکنولوژیکی کمپرسور هوا فرکانس متغیر PM کمپرسور

در نتیجه استفاده از مواد PM PM با نادر از زمین ، موتور هماهنگ PM PM Kaishan Compressor دارای سرعت چرخش بالاتر ، دامنه تنظیم گسترده و راندمان بهتر است.

راندمان بالا Kaishan PM ژنراتور روتور همزمان ، گرمای بسیار کم خود را ایجاد می کند. بنابراین موتور PM PM با راندمان بالا Kaishan از یک طراحی کاملاً محصور استفاده می کند ، که خود را کاملاً از نفوذ ناخالصی های گرد و غبار جدا می کند.به همین دلیل از راندمان پایین و گرمای زیاد دیگر PM معمولی استفاده می شود. موتورهای همزمان

طراحی ساختاری آن مستلزم باز شدن خنک کننده باعث می شود گرد و غبارهای حاوی آهن در هوای داخل موتور از جاذبه megnetice استفاده کنند.با گذشت زمان باعث خرابی موتور می شود. از این رو ، محصولات کایشان یک خرابی پنهان بزرگ را از بین می برند و از قابلیت اطمینان بهتر ، راندمان بالاتر ، در زمان بالابر بودن آن طولانی تر و سر و صدای کم (سر و صدای عملیاتی کمپرسور هوا مجهز به فرکانس متغیر Kaishan 37kw PM است) به اندازه 65db)

دمای مقاوم در برابر گرمای موتور Kachan PM موتور همزمان تا 180 ℃ ، که در مقایسه با 120 ℃ از محصولات داخلی 50 50 بهبود یافته است.بنابراین ، در هر صورت از بین بردن مجدد نخواهد بود.

میخانه زمان : 2020-07-24 10:44:47 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
HANGZHOU KAISHAN AIR COMPRSSOR CO.,LTD

تماس با شخص: Mrs. Christina

تلفن: 008615905700688

فکس: 86-570-3865123

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)