خانه

Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd کارخانه تور

کایشان یک برند عالی و کارخانه بزرگ است.

—— AIREP S.A.S.

ما کمپرسور هوایی صرفه جویی در مصرف انرژی را از Kaishan خریداری کردیم.

—— Verender (از آمریکایی

چت IM آنلاین در حال حاضر
 • خط تولید

  سیستم تولید کامل تضمین رهبری در کل هزینه

   

  نکته مهم دیگر در تئوری مایکل پورتر در مورد استراتژی های رقابتی ، مربوط به رهبری در هزینه است.درک کاربران فقط به قیمت ها و نه هزینه ها جلب می شود ، اما رهبری در کل هزینه نشان دهنده توانایی یک شرکت برای کنترل هزینه های آن است.در واقع این یکی از اصلی ترین ابزارها برای ایجاد ارزش برای کاربران است.مرکز توسعه سیاتل آمریکای شمالی Kaishan تضمین می کند که این شرکت دارای قابلیت های تحقیقاتی برجسته و تحویل در جهان است.به طور طبیعی ، این شرکت همچنین باید یک سیستم تولید جامع و بسیار توانمند برای تبدیل چنین تحویل های تحقیقاتی به محصولات درجه یک ایجاد کند.

  با تولید محصولات خود در چین ، به Kaishan این امکان را داده است تا مبلغ قابل توجهی از هزینه های قابل توجهی را به تبدیل کامل تحویل های تحقیقاتی خود به محصولات تبدیل کند.Kaishan چهار پایه ساخت در Quzhou ، شانگهای ، چونگ کینگ و Shunde در چین دارد و 85٪ از محصولات Kaishan در داخل کشور تولید می شود.مدیریت علمی و مؤثر شرکت قادر به دستیابی به یک مزیت رقابتی نادر در تولید ، سیستم کامل تولید خود را فراهم کرده و از این طریق مزیت هزینه قابل توجهی خود را تثبیت می کند.

  ساخت واحد پیچ ​​پیچ اصلی ساخت ماست

  برای انجام یک کار خوب ، ابتدا باید ابزارهای خود را تیز کنید.تنها با تجهیزات تولید درجه یک می توان تحویل های تحقیقاتی پیشرو جهان را به محصولات درجه یک تبدیل کرد.

  ساخت واحد پیچ ​​فرایند اصلی در ساخت کمپرسورهای پیچ است.در حقیقت نزدیک به 70٪ دارایی های ثابت کایشان در این فرآیند متمرکز شده اند.ما با بیش از 40 مرکز ماشینکاری میتسویی در شرکت ما ، ما بزرگترین مشتری میتسوی سیکی ژاپن در چین هستیم.علاوه بر این ما به 6 دستگاه سنگ زنی پیچ KAPP با هزینه ای بیش از 20 میلیون RMB هرکدام ، 6 دستگاه پیچ گوشتی Holroyd ، 4 دستگاه فرز پیچ Holroyd ، 7 دستگاه اندازه گیری مختصات شش ضلعی شش ضلعی و مقادیر زیادی از دستگاه های با دقت بالا مجهز شده ایم.همه آنها نشانه های کافی در مورد قدرت شرکت ما هستند و اطمینان مهمی از توانایی شرکت ما برای حفظ مداوم استانداردهای درجه یک هستند.

   

  Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd خط تولید کارخانه 0Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd خط تولید کارخانه 1Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd خط تولید کارخانه 2Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd خط تولید کارخانه 3Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd خط تولید کارخانه 4

  Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd خط تولید کارخانه 5

  Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd خط تولید کارخانه 6

 • تحقیق و توسعه

  قابلیت تحقیق و توسعه از آمریکای شمالی

  "مزیت رقابتی مطلق" با فناوری درجه یک هسته ایجاد کنید

  بدون داشتن فن آوری هسته ای ، هیچ گونه رقابت اساسی ای وجود ندارد - این بزرگترین بینش است که کایشان در طول 60 سال سابقه خود و بیش از 40 سال تجربه در ساخت کمپرسور هوا بدست آورده است.به همین ترتیب ، کایشان سالانه مقدار قابل توجهی از بودجه تحقیق و توسعه را برای نوآوری فناوری ، تهیه استعداد و پرورش اختصاص می دهد.این شرکت از "عدم در اختیار داشتن فن آوری هسته ای تا داشتن فناوری هسته درجه یک" فاصله زیادی گرفته است.امروز این مفهوم در مدیریت ارشد شرکت بسیار عمیق است.

  در سال 2009 این شرکت یک مرکز توسعه آمریکای شمالی را در سیاتل در ایالات متحده تأسیس کرد. این شرکت پس از تأسیس شبکه فروش خود که ایالات متحده ، استرالیا ، روسیه ، آسیای جنوب شرقی و برزیل را در بر می گرفت ، دنبال کرد و تلاش های بین المللی این شرکت را اعلام کرد.هدف این شرکت ایجاد یک مدل کاملاً جدید با "توسعه در ایالات متحده و ساخت چین" بود.

  تأسیس مرکز توسعه آمریکای شمالی صرفاً کایان را قادر به کسب آخرین تحرکات صنعت در اولین فرصت نکرد ، بلکه پنجره ای را نیز برای کایشان ایجاد کرد تا یکی از مهمترین - اگر نه مهمترین - مشاغل در ایالات متحده را قرار دهد. ، کشوری که به قدرتمندترین توانایی های نوآورانه و بیشترین تمرکز استعدادهای فنی مشهور است.همچنین این امکان را به Kaishan برای ادغام متخصصان برتر در سراسر جهان داد و از این رو توانایی تحقیق خود را افزایش داد و از این طریق اطمینان حاصل کرد که Kaishan از سطح فن آوری پیشرفته و تحویل های تحقیقاتی در جهان برخوردار است.در عین حال ، بین المللی فروش و تحقیقات نیز به معنای افزایش اهمیت در استراتژی جهانی سازی کایشان بود.

  مرکز توسعه آمریکای شمالی کایشان با مجموعه ای از متخصصان کلاس جهانی در کمپرسورها ، از جمله متخصص کمپرسور پیچ مشهور جهان دکتر تانگ یان ، کارشناس کمپرسور گریز از مرکز برتر ، دکتر برازز و متخصص کمپرسور جریان محوری آقای بایدرمن ، کارمند است.

  Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd خط تولید کارخانه 0

  Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd خط تولید کارخانه 1

   

   

  تیم تحقیق و توسعه

   

  دکتر فن Zengzh

  وی سابقا مدیر فنی شرکت پکن بیزر بود.او یک متخصص مشهور در سیستم های برودتی و تهویه مطبوع و همچنین عضو "برنامه استخدام متخصصان جهانی" است.فن آوری کمپرسور دکتر تنگ یان کاملاً تکمیل کننده تکنولوژی ادغام سیستم دکتر فن Zengzhi است که به Kaishan امکان می دهد مزایای فن آوری عظیمی را در صنعت تبرید به دست آورد.

  آقای جیانگ شیائووا

  وی مسئولیت پروژه کمپرسور سانتریفیوژ هوا و همچنین یک فرد بلندمدت فنی در شرکتهای کمپرسور خارجی است.

  زو جیانگو ، مهندس ارشد

  وی بیش از 20 سال به طراحی سیستم های کمپرسور هوا اختصاص یافته است و سری کاملی از محصولات کمپرسور هوا دیزلی را تولید کرده است.

  آقای هوی دنگ فنگ

  تحت مراقبت دقیق دکتر تانگ ، آقای هوی به سرعت و مهارت های بی عیب و نقصی را در کمپرسورها ایجاد کرده است.وی در حال حاضر مسئولیت کمپرسورهای هوای پیچ ، کمپرسورهای گاز پیچ و پروژکتورهای گازسوز را بر عهده دارد.

   

  آقای تیان بینگینگ

  وی یک طراح باتجربه از سیستم کمپرسور بنزین و همچنین مسئولیت فنی بخش کسب و کار کمپرسور گاز کایشان است

   

  "رهبری مطلق" از مزیت های رقابتی مقایسه ای

   

  تفاوت بین 99 درجه تا 100 درجه چیست؟در سطح تفاوت فقط یک درجه است ، اما در واقعیت این تفاوت بین آب گرم و آب جوش است.این اصل را در یک شرکت بکار گیرید و این تفاوت بین خوب بودن یا برجسته بودن است.از طریق تمرکز فوق العاده و سرمایه گذاری در مدت زمان طولانی در تحقیق و توسعه ، Kaishan به سادگی از یک قدرت فنی عالی برخوردار نیست و قادر است مجموعه ای از محصولات بسیار کارآمد و قابل اعتماد را با سر و صدای کم راه اندازی کند ، که شاخص های عملکرد آن همه بسیار زیاد است. سایر محصولات کلاس مشابه داخلی و بین المللی ساخته شده است.به دست آوردن مزایای مطلق در فن آوری و محصولات ، کایشان را قادر ساخته است تا به "مزیت رقابتی تمایز" بدست آورد ، بنابراین در تئوری مایکل پورتر در مورد استراتژی های رقابتی مورد تأکید قرار گرفته است.

  امروزه کایشان تنها شرکتی در جهان است که برای طیف کاملی از کمپرسورهای هوا پیچ قادر به دستیابی به راندمان انرژی کلاس یک است.علاوه بر این ، این بزرگترین و سومین تولید کننده کمپرسور پیچ در آسیا در جهان است.علاوه بر این ، کایشان توانایی بازیابی انرژی با درجه پایین و در نتیجه دستیابی به انرژی کم کارآمد و شیب دار را دارد.شرکت Kaishan کمپرسور ، با مسئولیت محدود راه طولانی برای تولید صریح کمپرسورها داشته است و امروز یک شرکت جهانی پیشرو است که قادر به تولید نیروگاه های جدید انرژی و تهیه محصولات و راه حل های با انرژی است.

  Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd خط تولید کارخانه 2

اطلاعات تماس
Hangzhou Kaishan Air Compressor Co., Ltd

تماس با شخص: Mrs. Christina

تلفن: +8615905700688

فکس: 86-570-3865123

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)